Kredyt bez zdolności kredytowej

Martwisz się o swoją zdolność kredytową? Potrzebujesz dodatkowej gotówki lub chcesz uporządkować swoje finanse, ale wiesz, że Twoja zdolność kredytowa jest zbyt niska? Nie poddawaj się od razu! Odpowiednie przeliczanie zdolności kredytowej i zwracanie uwagi na właściwe wskaźniki może bowiem sprawić, że otrzymasz dokładnie tyle środków, ile potrzebujesz!

  • Uwzględnianie wielu źródeł dochodu podczas liczenia zdolności kredytowej;
  • Właściwe przeliczanie kosztów stałych, co może przełożyć się na wyższą zdolność kredytową;
  • Odpowiednie dobieranie produktów kredytowych do Twoich potrzeb – ważne jest Twoje bezpieczeństwo i Twój komfort spłaty!

Sprawdź, w jaki sposób właściwie liczyć zdolność kredytową. Kalkulator kredytowy to narzędzie, dzięki któremu dowiesz się, na jaki kredyt możesz liczyć!

Szybki wniosek o kredyt bez zdolności kredytowej

    Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

    Sprawdź opinie klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy.

    Czym jest zdolność kredytowa?

    Zdolność kredytowa to nic innego, jak ocena tego, czy zarabiasz wystarczającą ilość pieniędzy, by bez przeszkód spłacić zobowiązanie, na które chcesz się zdecydować. Dzięki ocenie zdolności kredytowej bank jest w stanie podjąć decyzję o przyznaniu finansowania, bo dość precyzyjnie ocenia ryzyko, jakie się z tym wiąże. 

    Im więcej zarabiasz, tym wyższa może być Twoja zdolność kredytowa.

    Znaczenie ma nie tylko wysokość zarobków, ale również ich stabilność i stały wpływ. 

    Warto dywersyfikować swój portfel, czyli czerpać dochód z różnych źródeł. Dzięki temu udzielenie finansowania wiąże się z mniejszym ryzykiem – nawet jeśli stracisz pracę, będziesz czerpać dochód z innego źródła.

    Kredyt bez zdolności kredytowej - eksperci

    Co liczy się do zdolności kredytowej?

    Posiadanie kilku źródeł dochodu jest kuszące i zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa, to ogromny plus. Pamiętaj jednak, że nie wszystko można wliczyć do zdolności kredytowej, dlatego warto dbać o to, by poszczególne źródła dochodu były odpowiednio udokumentowane. Tylko takie dochody bank weźmie pod uwagę podczas liczenia Twojej zdolności kredytowej. Niezwykle ważne jest również to, by środki wpływały na konto bankowe, niezależnie od tego, w jaki sposób je pozyskujesz. Wówczas na podstawie średnich miesięcznych wpływów łatwiej policzyć Twoją zdolność kredytową.

    • Umowa o pracę – najczęstsze źródło dochodu brane pod uwagę. Nie musi być to umowa na czas nieokreślony. Ważne jednak, by była zawarta przynajmniej trzy miesiące przed wnioskowaniem o pożyczkę. 
    • Umowa zlecenie – dochody z tego typu umowy również będą brane pod uwagę podczas liczenia zdolności kredytowej. Jeśli w dodatku wpływy z tego tytułu są regularne, np. co miesiąc lub co drugi miesiąc – tym lepiej. 
    • Umowa o dzieło – również może być brana pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej. Ma ona znaczenie w przypadku wolnych zawodów, a regularność zawiązywania takich umów może przemawiać na korzyść przyszłego pożyczkobiorcy. Jeśli jesteś twórcą i podpisujesz umowy o dzieło, Twoją zdolność kredytową mogą budować również wpływy np. z praw autorskich. 
    • Różnego rodzaju dodatki, np. 800+. Warto pamiętać, że 800+ również tworzy Twoją zdolność kredytową. Są to bowiem środki, które co miesiąc uzupełniają Twój domowy budżet. Wypłacane są regularnie i istnieje bardzo małe ryzyko ich utraty.

    Czy umowa o dzieło i umowa zlecenie może zwiększyć zdolność kredytową?

    Warto powtórzyć to raz jeszcze – umowa zlecenie i umowa o dzieło to również umowy, których skutkiem są większe zarobki. Jeśli zatem nie masz klasycznej umowy o pracę, ale wpływy na Twoje konto z umowy zlecenie, czy umowy o dzieło, są regularne, również możesz wnioskować do banku o dodatkowe środki. Ważne jest wówczas właściwe poprowadzenie całego procesu, dlatego warto skorzystać z pomocy dobrze przygotowanego doradcy. Dzięki temu możesz łatwiej uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej.

    Czy można dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

    Zapewne istnieją instytucje finansowe, które decydują się na udzielenie finansowania osobom bez regularnych wpływów. Podejmują wówczas wysokie ryzyko, że zobowiązanie nie zostanie spłacone. Niestety idzie za tym coś jeszcze: wysokie koszty pożyczki lub dodatkowe dokumenty, które umożliwiają szybką egzekucję środków, jeśli pożyczka przestanie być spłacana. Zdecydowanie bezpieczniejszą opcją jest wnioskowanie o klasyczną pożyczkę na dobrych warunkach po wcześniejszym zbudowaniu zdolności kredytowej.

    1. Pobierz raport o sobie z BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Dowiesz się z niego, jakie zobowiązania zapisane są na Twoim koncie i czy są regularnie spłacane. Uzyskasz również dostęp do informacji, co musisz spłacić, by Twoja ocena w BIK była pozytywna. 
    2. Dbaj o regularne spłaty obecnych zobowiązań i reaguj w razie problemów. Jeśli wiesz, że nie będzie Cię stać na spłatę konkretnych rat, możesz wystąpić do banku z prośbą o restrukturyzację kredytu. Dzięki temu zapobiegniesz szeregom problemów finansowych i dodatkowym kosztom, które wynikają z windykacji.
    3. Dbaj o zdolność kredytową z pomocą transparentnych dochodów. Pamiętaj o tym, by wpływały na Twoje konto.

    Pamiętaj, że przy pożyczce najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Jeśli nie masz zdolności kredytowej, oznacza to, że możesz mieć kłopot ze spłatą przyszłych rat. To otworzy drogę do windykacji i kosztownej egzekucji, m.in. komorniczej. Są to niezwykle stresujące sytuacje, których za wszelką cenę warto unikać. Dlatego przy wnioskowaniu o kredyt bez zdolności kredytowej warto mieć pewność, że będziemy mieć środki na jej spłatę. Wówczas realizacja planów z pomocą dodatkowych środków, jest zdecydowanie piękniejszym procesem. 

    Jak wnioskować o kredyt i dobrze policzyć zdolność kredytową?

    Możesz korzystać z narzędzi takich jak kalkulator kredytowy. Pyta ono o comiesięczne wpływy, a także koszty, jakie ponosimy, by się utrzymać. Podliczenie wszystkiego pozwoli Ci sprawdzić, jaką kwotę miesięcznie możesz przeznaczyć na ratę. Będziesz mieć pewność, że nie zabraknie Ci pieniędzy na tę płatność. 

    Warto również skorzystać z pomocy infolinii lub indywidualnego doradcy. Najważniejsze bowiem jest to, by dobrze dopasować produkt kredytowy do Twoich potrzeb. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że finansowanie jest bezpieczne i uszyte dla Ciebie na miarę. I nie zostanie wówczas już nic innego, jak tylko spełniać swoje plany i marzenia!

    Kredyt bez zdolności kredytowej w praktyce:

    Maksymalna kwota kredytu bez zdolności kredytowej240 000 zł bez zabezpieczenia
    OprocentowanieOd 8,9 % w skali roku
    Szybkość kontaktuW ciągu 30 minut ( od poniedziałku do soboty 9:00 – 21:00)
    Maksymalny okres spłatyDo 120/144 miesięcy
    Kwota bez zgody małżonka Do 150 000 zł
    Decyzja kredytowaW ciągu 24 H
    Warunki uzyskaniaOsiąganie dochodu (powyżej minimalnej krajowej)*
    Skuteczność~ 90 % w stosunku do złożonych wniosków
    Opłata na start0 zł. W 100 % bezpłatna analiza.
    Dodatkowe korzyściZwrot części kosztów pożyczek i kredytów po ich skonsolidowaniu

    Szybki wniosek o kredyt bez zdolności kredytowej

      Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

      Najczęściej zadawane pytanie w temacie
      Kredytu bez zdolności kredytowej

      Czym jest Kredyt bez zdolności kredytowej?

      Kredyt bez zdolności kredytowej to opcja dla osób z niską zdolnością kredytową. Ważne jest przeliczenie zdolności, uwzględniając różne źródła dochodu i stałe koszty. Kluczowe jest dobranie odpowiednich produktów kredytowych, zapewniających bezpieczną i komfortową spłatę. Z naszym doświadczeniem pomożemy Ci dobrze wyliczyć Twoją zdolność.

      Co zalicza się do Twoich dochodów?

      Do dochodów uwzględnianych przy braniu kredytu zaliczają się:
      – Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę.
      – Dochody z umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło).
      – Dochody z prowadzenia działalności gospodarczej.
      – Emerytury i renty.
      – Dochody z wynajmu nieruchomości.
      – Alimenty i świadczenia socjalne.
      – Dodatkowe źródła dochodów, takie jak premie, prowizje, czy dochody z inwestycji.

      Jakie dokumenty potrzebujesz do uzyskania kredytu?

      Do uzyskania kredytu mogą być potrzebne następujące dokumenty:
      – Dowód tożsamości
      – Zaświadczenie o dochodach
      – Wyciągi bankowe
      – Dokumenty dotyczące innych zobowiązań: Umowy kredytowe, harmonogramy spłat innych kredytów, karty kredytowe.
      Inne dokumenty

      Ile trzeba czekać na decyzje o kredycie?

      Każdy przypadek jest indywidualny, jednak najczęściej bank wydaje decyzje o kredycie w kilka, rzadziej kilkanaście dni roboczych.

      W jakim banku uzyskam taki kredyt?

      To zależy od poszczególnej sytuacji, liczby chwilówek, dochodu i miejsca zatrudnienia. Nasi eksperci dokładnie analizują sytuację finansową i raport BIK bez wykonywania zapytań kredytowych, aby nie obniżać zdolności kredytowej. Każde zapytanie w BIK może utrudnić uzyskanie kredytu, a zbyt wiele zapytań może zablokować możliwość finansowania na 3 do 6 miesięcy. Dzięki naszej wiedzy, wiemy, które banki i instytucje finansowe są najlepsze do uzyskania kredytu na dobrych warunkach w danej sytuacji.

      Dla kogo jest kredyt bez zdolności kredytowej?

      Jeśli boisz się, że bank odmówi Ci kredytu, mówiąc że nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej, to jest to właśnie dla Ciebie. Jest to oferta dla tych, którzy potrzebują szybkiego wsparcia finansowego. Nasi eksperci pomogą Ci zadbać o Twoją zdolność kredytową analizując Twoją sytuacje finansową i raport BIK. Na podstawie tego znajdziemy dla Ciebie korzystną ofertę i pomożemy uzyskać kredyt na Twoje potrzeby.

      Przykład reprezentatywny. Kredyt bez zdolności kredytowej.

      Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,27%.

      Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni.

      Całkowita kwota kredytu bez zdolności kredytowej: 45 000,00 zł.

      Całkowity koszt kredytu bez zdolności kredytowej: 18 696,00 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 450,00 zł, odsetki od kredytu 18 246,00 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

      Całkowita kwota do zapłaty: 63 696,00 zł.

      Prowizja za udzielenie kredytu bez zdolności kredytowej jest kredytowana.

      Oprocentowanie nominalne 8,90 %,

      96 miesięcznych raty w równej wysokości 663,50 zł.

      Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.

      Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

      Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje kredyt bez zdolności kredytowej, zawiera dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu bez zdolności kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta.

      Masz pytania?

      Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij nam wiadomość.