Kredyt dla zadłużonych

Jak uzyskać kredyt dla zadłużonych? Co zrobić, jeśli miesięczne raty są zbyt uciążliwe, a piętrzące się kłopoty finansowe spędzają sen z powiek? Istnieje kilka możliwości wyjścia z finansowych tarapatów, dzięki którym odetchniesz z ulgą i uporządkujesz swój budżet. Właściwe obliczenie zdolności kredytowej i dopasowanie produktu do Twoich potrzeb to klucz do sukcesu. 

 • Kredyt dla zadłużonych pozwoli spłacić dotychczasowe zobowiązania i pozbyć się wielu miesięcznych rat. 
 • W Twoich finansach zapanuje porządek, odzyskasz nad nimi kontrolę. 
 • Otrzymasz możliwość gromadzenia poduszki finansowej na przyszłość. By kłopoty finansowe już nigdy Cię nie dotknęły. 

Szybki wniosek o kredyt dla zadłużonych

  Kredyt dla zadłużonych - ekspert kredytowy

  Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

  Sprawdź opinie klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy.

  Czym jest kredyt dla zadłużonych?

  Kredyt na spłatę chwilówek pomoże Ci odciążyć domowy budżet i uzyskać finansowy spokój. Chwilówki to kredyty, które możemy otrzymać szybko i bez większej weryfikacji ze strony instytucji, która pożycza pieniądze. Jednak idzie za tym kilka zagrożeń.

  W ciągu jednego dnia pozbywasz się wszystkich dotychczasowych zobowiązań. Zostaną rozliczone z pomocą nowego kredytu, a do spłaty zostanie Ci wyłącznie jedna rata miesięcznie. 

  Warunki nowego kredytu dobrane są tak, by odpowiadać na Twoje potrzeby. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim wysokość miesięcznej raty i dobieramy ją do Twoich dochodów tak, by w żaden sposób nie była dla Ciebie uciążliwa. 

  We wszystkich systemach monitorujących zdolność kredytową, np. w Biurze Informacji Kredytowej, pojawiają się pozytywne informacje na Twój temat. Zaczynasz pracować na swoją pozytywną ocenę kredytową, by w przyszłości spełniać marzenia, również dzięki dodatkowym środkom z banku. 

  Kredyty dla zadłużonych online

  Jak sprawdzić czy jestem w BIK?

  Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która mogła być powodem stresu dla osób, które kiedykolwiek zmagały się z problemami finansowymi. Nie martw się jednak, jeśli Twoje dane znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej, ponieważ nie musi to oznaczać niczego złego. BIK zbiera informacje na temat Twoich zobowiązań finansowych, takich jak kredyty, pożyczki, karty kredytowe, limity w koncie, czy zakupy ratalne. Umieszcza również informacje na temat jakości wywiązywania się z poszczególnych spłat. Jeśli spłacasz swoje zobowiązania regularnie i bez opóźnień, fakt bycia w BIK jest dla Ciebie pozytywny. Znajdują się tam bowiem dobre informacje na temat wywiązywania się ze spłat. 

  W BIK-u znajdą się również informacje na temat opóźnień w spłatach poszczególnych rat. To oczywiście tworzy negatywną historię kredytową, ale możesz to naprawić. BIK przechowuje te informacje przez określony czas, zatem jeśli od spłaty minie kilka, czy kilkanaście miesięcy, Twoja historia kredytowa zaczyna się prezentować znacznie lepiej. To ważna informacja dla tych, którzy są w początkowej fazie problemów finansowych. Zareaguj zanim będzie za późno. Co zrobić?

  • Wejdź na stronę Biura Informacji Kredytowej i załóż konto.
  • Udostępnij instytucji odpowiednie dane, by możliwa była weryfikacja – to również kwestia Twojego bezpieczeństwa. 
  • Pobierz raport o sobie. Najczęściej jego koszt nie przekracza 50 zł. W raporcie zobaczysz wszystko to, co widzi instytucja kredytowa, która rozważa udzielenie Ci finansowania. 

  Dzięki temu możesz podjąć decyzję, co zrobić dalej i jak walczyć z potencjalnymi kłopotami finansowymi. 

  Czy da się wziąć kredyt bez BIK?

  Reklamy instytucji finansowych proponujących udzielanie finansowania bez weryfikacji w biurze kredytowej należy traktować z daleko idącą ostrożnością. Każdy bank i każda oficjalna instytucja finansowa, która działa zgodnie z finansowym prawem, sprawdza potencjalnego klienta w Biurze Informacji Kredytowej. 

  Dlaczego to ważne, by zaciągać zobowiązania wyłącznie w oficjalnych instytucjach finansowych?

  Chodzi przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo i działania, które muszą mieścić się w granicach prawa. Dodatkowo Biuro Informacji Kredytowej to baza wiedzy również dla Ciebie. Pozwoli Ci uniknąć ewentualnych błędów w spłacie zobowiązania, a tym samym problemów finansowych. Jeśli zatem potrzebujesz dodatkowych środków, a historia w BIK-u nie prezentuje się najlepiej, najrozsądniejszym wyjściem będzie ustalenie planu z wyspecjalizowanym doradcą. Dzięki temu dowiesz się, jak zadbać o swoje finanse, by w niedalekiej przyszłości Twoja historia kredytowa prezentowała się lepiej. 

  Kredyt dla zadłużonych - ekspert ds. oddłużania

  Jak spłacić zadłużenie?

  Poszczególne raty są dla Ciebie za dużym obciążeniem? Przytłacza Cię liczba zobowiązań, a kłopoty finansowe spędzają sen z powiek?

  • Przede wszystkim pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą w takiej sytuacji i nie jest to sytuacja bez wyjścia. 
  • Możliwie szybko skontaktuj się z doradcą, z którym przejrzysz swoje miesięczne zobowiązania, by wspólnie zdecydować, co można z nimi zrobić. 
  • Dobierz odpowiednie finansowanie do swoich potrzeb. Zwracaj uwagę przede wszystkim na wysokość miesięcznej raty, która nie może być zbyt wysoka w stosunku do Twoich dochodów. Możesz zdecydować się na wydłużenie czasu spłaty zobowiązania, by w ten sposób obniżyć miesięczną ratę. Jeśli Twoja sytuacji finansowa się poprawi, możesz spłacić swoje zobowiązanie wcześniej.

  Konsolidacja kredytów i pożyczek to często najlepsze wyjście ze spirali zadłużenia. W sposób bezpieczny spłacisz swoje dotychczasowe zobowiązania i pozbędziesz się kilku, czy nawet kilkunastu rat na rzecz wyłącznie jednej. Finansowy spokój ma ogromne znaczenie. Sięgnij po zdrowsze, spokojniejsze życie. 

  Spłata kredytu dla zadłużonych w praktyce:

  Maksymalna kwota kredytu dla zadłużonych240 000 zł bez zabezpieczenia
  OprocentowanieOd 8,9 % w skali roku
  Szybkość kontaktuW ciągu 30 minut ( od poniedziałku do soboty 9:00 – 21:00)
  Maksymalny okres spłatyDo 120/144 miesięcy
  Kwota bez zgody małżonka Do 150 000 zł
  Decyzja kredytowaW ciągu 24 H
  Warunki uzyskaniaOsiąganie dochodu (powyżej minimalnej krajowej)
  Skuteczność~ 90 % w stosunku do złożonych wniosków
  Opłata na start0 zł. W 100 % bezpłatna analiza.
  Dodatkowe korzyściZwrot części kosztów pożyczek i kredytów po ich skonsolidowaniu

  Szybki wniosek o kredyt dla zadłużonych

   Kredyt dla zadłużonych

   Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

   Przykład reprezentatywny. Kredyt dla zadłużonych.

   Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,27%.

   Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni.

   Całkowita kwota kredytu dla zadłużonych (bez kredytowanych kosztów): 45 000,00 zł.

   Całkowity koszt kredytu dla zadłużonych: 18 696,00 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 450,00 zł, odsetki od kredytu 18 246,00 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

   Całkowita kwota do zapłaty: 63 696,00 zł.

   Prowizja za udzielenie kredytu dla zadłużonych jest kredytowana.

   Oprocentowanie nominalne 8,90 %,

   96 miesięcznych raty w równej wysokości 663,50 zł.

   Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.

   Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

   Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu dla zadłużonych zależy od zdolności kredytowej klienta.

   Masz pytania?

   Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij nam wiadomość.