Kredyt konsolidacyjny

Jak pozbyć się zobowiązań, odciążyć domowy budżet i odetchnąć spokojnie?

 • Spłać wszystkie swoje zobowiązania dzięki kredytowi konsolidacyjnemu.
 • Zamień kilka rat na jedną – niższą i łatwiejszą do spłaty.
 • Dobierz okres kredytowania tak, by spłata zobowiązań nie stanowiła dla Ciebie problemu.

Szybki wniosek o kredyt konsolidacyjny

  Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

  Sprawdź opinie klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy.

  Kredyt konsolidacyjny – co to takiego?

  Konsolidacja to rodzaj kredytu, który uruchamiany jest po to, by spłacić istniejące zobowiązania. Nie dotyczy to wyłącznie innych kredytów i pożyczek, ale także zobowiązań w postaci kart kredytowych, limitów w koncie, czy chwilówek. Wszystko po to, by kilka miesięcznych rat zamienić w jedną i ułatwić sobie proces spłaty. 

  Kredyt konsolidacyjny to ogromna pomoc dla osób, które zmagają się ze zbyt dużą liczbą miesięcznych rat, a także z ich wysokością. Dzięki konsolidacji mogą zamienić kilka swoich zobowiązań na jedno, a tym samym odciążyć domowy budżet i uporządkować swoje finanse. 

  Kredyt konsolidacyjny jako sposób na spłatę chwilówek

  Jak płacić niższą ratę? Konsolidacja kredytów jest rozwiązaniem!

  Dlaczego kredyt konsolidacyjny może być doskonałą opcją finansową dla każdego, kto ma jakiekolwiek zobowiązania finansowe? Oto najważniejsze argumenty!

  • Kredyt konsolidacyjny daje możliwość zaktualizowania warunków spłaty zobowiązań. Dzięki niemu możesz wydłużyć okres kredytowania, a tym samym znacząco zmniejszyć miesięczną kwotę do spłaty. 
  • Kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci pozbyć się drogich zobowiązań zaciągniętych na niekorzystnych warunkach. Zmniejszysz tym samym odsetki naliczane od drogich zobowiązań i poczujesz ulgę przy miesięcznych płatnościach.
  • Zadbasz o swoją historię kredytową. Jeśli spłacasz jednocześnie kilka, a nawet kilkanaście różnych produktów kredytowych, obniża to Twoją wiarygodność w ocenie instytucji finansowych. Zdecydowanie lepiej prezentuje się tylko jeden produkt kredytowy. 
  • Łatwiej otrzymać kredyt konsolidacyjny niż kolejny kredyt gotówkowy. Jeśli zatem Twoje zobowiązania są przyczyną braku zdolności finansowej, konsolidacja może się okazać produktem dla Ciebie.

  Czy przy konsolidacji można wnioskować o dodatkowe środki?

  Kredyt konsolidacyjny daje możliwość spłaty aktualnych zobowiązań, ale również wnioskowania przy tym o dodatkowe środki. Co to oznacza? Że nie tylko pozbędziesz się uciążliwych rat i zamienisz je w jedną niższą, ale również skorzystasz z zastrzyku gotówki na dowolny cel. Niezależnie od tego, na co w tej chwili potrzebujesz pieniędzy, możesz je otrzymać dzięki konsolidacji. 

  Dodatkowa gotówka w konsolidacji – jak to działa?

  Podczas wniosku o kredyt konsolidacyjny bank bierze pod uwagę wszystkie Twoje zobowiązania. Wylicza na tej podstawie kwotę kredytu, która je pokryje. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, bank zaproponuje również dodatkową gotówkę, którą wliczy w kwotę kredytu. Dzięki temu nadal będzie to wyłącznie jedna rata w wybranej przez Ciebie wysokości. Odetchniesz z ulgą po utracie zobowiązań i zyskasz dodatkowe pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolne wydatki. 

  Kredyt konsolidacyjny bez BIK – czy to możliwe?

  BIK to instytucja, która gromadzi dane finansowe na temat każdego, kto posiada jakikolwiek produkt finansowy. To właśnie w BIK-u odnotowywane są informacje o tym, czy spłacasz swoje zobowiązania regularnie, czy też wystąpiły jakieś zaległości. Dlatego tak ważne jest, by w razie problemów finansowych reagować od razu i nie czekać, aż będzie za późno. Czy można otrzymać kredyt konsolidacyjny bez BIK? Każda instytucja finansowa sprawdzi bazę BIK zanim podejmie decyzję o przyznaniu konsolidacji. Jednak nie wszystkie mają te same kryteria oceny. Czasem niewielkie opóźnienia w spłatach nie są przeszkodą do otrzymania kredytu. 

  Pomoc dla zadłużonych – skorzystaj w porę!

  Pamiętaj jednak, by nie zaniedbywać swojej historii kredytowej. Jeśli masz problem ze spłatą zobowiązań, raty są dla Ciebie za wysokie i jest ryzyko, że przestaniesz je regularnie spłacać – natychmiast zwróć się po pomoc. Na tym etapie jeszcze wiele można naprawić, a kredyt konsolidacyjny jest tu doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu Twoja historia kredytowa pozostanie czysta, a w oczach instytucji finansowych nadal będziesz osobą w pełni wiarygodną. 

  Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – jak to działa?

  Zdolność kredytową wylicza się na podstawie Twoich dochodów, kosztów życia i aktualnych zobowiązań. Jeśli zobowiązań jest zbyt dużo w stosunku do dochodów, zachodzi brak zdolności kredytowej. Banki nie godzą się wówczas na przyznanie kredytu. Jednak nieco inaczej jest w przypadku konsolidacji. Nie zyskujesz przy niej bowiem kolejnej raty, ale robisz wszystko, by ułatwić sobie spłatę:

  • Zmniejszasz liczbę miesięcznych zobowiązań;
  • Zmniejszasz ratę;
  • Ułatwiasz sobie proces spłaty.

  Wówczas przy liczeniu zdolności kredytowej bank weźmie pod uwagę zdolność do spłaty nowej raty, nie uwzględniając aktualnych zobowiązań. Dlaczego? To proste – te zobowiązania zostaną przecież spłacone. Dlatego jeśli obawiasz się o swoją zdolność kredytową, wnioskuj o konsolidację. To kredyt, który znacznie łatwiej otrzymać. 

  konsolidacja i spłata chwilówek

  Kredyt dla zadłużonych – jak wyjść z długów?

  Konsolidacja to sposób na to, by pozbyć się długów. Jeśli zatem masz kłopot ze spłatami, rozważ kredyt konsolidacyjny. Zadbamy o to, by cały proces przebiegł szybko i sprawnie. 

  Uwolnisz się od długów. Problemy finansowe to jeden z najważniejszych powodów, dla których miewamy pogorszony nastrój, wpływają negatywnie na stan psychiczny. Warto się ich pozbyć!

  Zadbasz o swoją przyszłość. Być może przed Tobą jeszcze realizacja wielkich marzeń i przedsięwzięć. Warto zabezpieczyć przyszłość finansową i pozbyć się długów zanim staną się zbyt uciążliwe. Zachowasz wiarygodność wobec banków i pełną zdolność kredytową na kolejne lata. 

  Kredyt konsolidacyjny w praktyce:

  Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego240 000 zł bez zabezpieczenia
  OprocentowanieOd 8,9 % w skali roku
  Szybkość kontaktuW ciągu 30 minut ( od poniedziałku do soboty 9:00 – 21:00)
  Maksymalny okres spłatyDo 120/144 miesięcy
  Kwota bez zgody małżonka Do 150 000 zł
  Decyzja kredytowaW ciągu 24 H
  Warunki uzyskaniaOsiąganie dochodu (powyżej minimalnej krajowej)
  Skuteczność~ 90 % w stosunku do złożonych wniosków
  Opłata na start0 zł. W 100 % bezpłatna analiza.
  Dodatkowe korzyściZwrot części kosztów pożyczek i kredytów po ich skonsolidowaniu

  Szybki wniosek o kredyt konsolidacyjny

   konsolidacja i spłata chwilówek

   Sylwester, Ekspert ds. konsolidacji

   Najczęściej zadawane pytanie dotyczące kredytu konsolidacyjnego

   Co to jest kredyt konsolidacyjny?

   Kredyt konsolidacyjny to proces łączenia kilku mniejszych kredytów lub pożyczek w jeden większy kredyt. Jest to ogromna pomoc dla osób, które zmagają się ze zbyt dużą liczbą miesięcznych rat, a także z ich wysokością. Dzięki temu mogą zamienić kilka swoich zobowiązań na jedno, a tym samym odciążyć domowy budżet i uporządkować swoje finanse. 

   Czy kredyt konsolidacyjny bez zdolności jest możliwy?

   Zdolność kredytowa jest określana na podstawie Twoich dochodów, kosztów utrzymania oraz obecnych zobowiązań finansowych. Jeśli Twoje zobowiązania przewyższają dochody, oznacza to brak zdolności kredytowej. W takiej sytuacji banki odmawiają udzielenia kredytu. Sytuacja wygląda inaczej przy kredycie konsolidacyjnym. Nie dodajesz sobie dodatkowej raty, lecz podejmujesz działania mające na celu ułatwienie spłaty istniejących zobowiązań.

   Jaka jest różnica między kredytem konsolidacyjnym a gotówkowym?

   Kredyt konsolidacyjny łączy kilka istniejących zobowiązań w jeden nowy kredyt, co pozwala obniżyć miesięczne raty. Kredyt gotówkowy to pożyczka na dowolny cel, bez konieczności konsolidacji innych długów. Kredyt konsolidacyjny upraszcza spłatę, a gotówkowy służy do finansowania różnych wydatków.

   Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu konsolidacyjnego?

   Zazwyczaj wymagane są dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach oraz umowy kredytów, które chcemy skonsolidować.

   Jak długo trwa proces uzyskiwania kredytu?

   Tutaj sytuacja jest bardzo indywidualna, jednak najczęściej bank wydaje decyzje o kredycie w kilka, rzadziej kilkanaście dni roboczych.

   Jak kredyt konsolidacyjny wpływa na Twoją zdolność kredytową?

   Kredyt konsolidacyjny może znacząco poprawić Twoją zdolność kredytową. Posiadanie wielu kredytów, które są odnotowywane w BIK jako oddzielne zobowiązania z wysokimi miesięcznymi ratami, negatywnie wpływa na Twoją zdolność kredytową. Konsolidując je, zamiast kilku dużych rat, będziesz miał jedną, niższą miesięczną ratę, co wpłynie korzystnie na Twoją zdolność kredytową.

   Przykład reprezentatywny. Kredyt konsolidacyjny.

   Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,27%.

   Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni.

   Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego: 45 000,00 zł.

   Całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego: 18 696,00 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 450,00 zł, odsetki od kredytu 18 246,00 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

   Całkowita kwota do zapłaty: 63 696,00 zł.

   Prowizja za udzielenie kredytu konsolidacyjnego jest kredytowana.

   Oprocentowanie nominalne 8,90 %,

   96 miesięcznych raty w równej wysokości 663,50 zł.

   Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.

   Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

   Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu konsolidacyjnego zależy od zdolności kredytowej klienta.

   Masz pytania?

   Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij nam wiadomość.